Lütfen Candan Ünal Resmi İnternet Sitesi Kullanım Koşulları’nı dikkatle inceleyiniz. Çünkü bu Site'yi kullanmak, söz konusu şartların tarafınızca kabul edildiği anlamına gelmektedir. 

Bu nedenle şartların kabulü tarafınızca istenmiyor ise, bu Site'yi kullanmayınız.

Güvenlik Kuralları

Bu site herkese açıktır. Verilen hizmetler, ilgili bölümde aksi belirtilmediği sürece, kesinlikle ücretsizdir. Yalnızca aşağıdaki durumlarda, Site Yönetimi kullanımı engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar:

- Özel veya genel duyuruların, reklam amaçlı bilgilerin ve satış taleplerinin kaydedilmesi durumunda,

- Üçüncü kişiler tarafından ilan edilen bilgilerin silinmesi veya değiştirilmesi durumunda,

- Site içeriğine müdahale edilmeye çalışılması durumunda,

- Site'de yer alan bilgilerin izin alınmaksızın kısmen veya tümüyle kopyalanması ve her ne şekilde olursa olsun kullanılması durumunda,

- Site'nin genel güvenliğini tehdit edecek, Site'nin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması, yapılmaya çalışılması durumunda.

Kişisel Kullanım

Bu Site'deki malzemelerin kullanımı yalnızca bilgi amaçlıdır. Bu Site'nin içindekileri Site Yönetimi'nden izin almadan, hiçbir şekilde dağıtmamayı, yayınlamamayı, aktarmamayı, değiştirmemeyi, sergilememeyi veya bunlara dayanan eserler yapmamayı ve/veya kullanmamayı kabul etmektesiniz. Bu Site'deki malzemelerin tarafınızca izinsiz kullanımından dolayı Candan Ünal'ın uğramış olduğu ve/veya uğrayacağı her tür zarar ve ziyanı tazmin etmeyi itirazsız kabul etmektesiniz. Site'nin içeriğinin izinsiz kullanımı halinde, Candan Ünal'a onarılmaz bir zarar verilebileceğini ve izinsiz kullanım durumunda Candan Ünal'ın yasal uygulamalar nezdinde sahip olduğu diğer hususlar ve özellikle ihtiyati tedbir hakkına sahip olacağını kabul etmektesiniz.

Bağlantılı Siteler

Bu Site'de yer alan linkler aracılığı ile gidilen sayfalar ve içeriği ile ilgili olarak Candan Ünal'ın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.